TÕN 2022

12. – 23. oktoober 2022

    

12. – 23. oktoobrini toimub traditsiooniline täiskasvanud õppija nädal (TÕN), mida koordineerib ETKA Andras koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga. TÕNi raames toimub erinevates Eestimaa paigus arvukalt täiskasvanuharidust populariseerivaid ning õppimisvõimalusi tutvustavaid tegevusi. Tähistatakse elukestvas õppes osalemist ja tunnustatakse inimeste  õppimisalaseid saavutusi ning kohalikes omavalitsustes toimunud õpitegusid .

Kui soovid saada rohkem infot oma maakonna TÕNi tegevustest või soovid lisada oma ürituse tegevuskavasse, palun võta ühendust maakonna koordinaatoriga.

TÕN 2022 tegevused toimuvad Euroopa Sotsiaalfondi projekti "Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine" raames.

 

Vabariiklikud üritused:

12.oktoober  Üle-eestiline täiskasvanuhariduse sündmus“Õpitund 2022”
Teist korda  toimub sel aastal üle-eestiline täiskasvanuhariduse sündmus “Õpitund”, millest on oodatud osa võtma kõik täiskasvanud,kes sooviksid midagi uut õppida. Kutsume üles omandama uusi oskusi, mis võiks elus kasuks tulla. Õppida võib üksi, koos sõprade, töökaaslaste või kogukonnaga. 

14.oktoober      Täiskasvanuhariduse tänusündmus
21.oktoober      Aasta õppijasõbraliku tööandja 2022 koostöös Eesti Tööandjate Keskliiduga