Tunnustatud 2018

 

Igal aastal kuulutatakse täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames välja aasta õppija, aasta koolitaja, aasta õppijasõbraliku tööandja ja  aasta õpiteo tiitel. Neljas kategoorias esitati kokku 483 kandidaati. Eesti parimad selgusid 19. oktoobril 2018 TÕN-i avaüritusel Filmimuuseumis, Tallinnas.

 

LAUREAADID 2018

Aasta õppija 2018, Oksana Kurvits (edulugu, video)

Aasta õppija 2018, eripreemia, Ivo Leek (edulugu, video)

Aasta õppija 2018 rahva lemmik, Ingrid Saare (edulugu, video)

Aasta koolitaja 2018, Kaire Viil (edulugu, video)

Aasta koolitaja 2018, eripreemia, Damaso Dominguez Ortiz (edulugu, video)

Aasta õppijasõbralik tööandja 2018, ArborEst OÜ (edulugu, video)

Aasta õppijasõbralik tööandja 2018, eripreemia, Pärnu Maksimarket (edulugu, video)

Aasta õpitegu 2018, Russalu Toiduklubi Pliidiliisud (edulugu,video )  

 MAAKONDADE AASTA ÕPPIJA NOMINENDID

Tuuliki Kupper, haigla õde, Harjumaa

Pille Näksi, hooldustöö spetsialist, Hiiumaa

Julia Pill, kutsehariduse õpetaja, Ida- Virumaa

Inga Veri, kiirabi õde, Jõgevamaa

Ingrid Saare, lasteaiaõpetaja, Järvamaa

Ivo Leek, ettevõtja, Lääne-Virumaa

Tiit Niinemets, piirivalvur, Läänemaa

Sirli Ahman, pensionär, Põlvamaa

Ruth Kaljakin, lapsehodja/tugiisik, Pärnumaa

Oksana Kurvits, kanala juhataja, Raplamaa

Jorma Tapio Ihalainen, talunik/ettevõtja, Saaremaa

Kätlin Kasper, muusikaõpetaja/hooldaja, Tallinn

Meelis Lindpere, kiirabi õde/brigaadijuht, Tartumaa

Jörgen Viilup,harvesterioperaator, Valgamaa

Kati Kivja kunstikooli õpetaja, Viljandimaa

Raiko Täht, õpilane, Võrumaa 

 

MAAKONDADE AASTA KOOLITAJA NOMINENDID

Katrin Alujev, OÜ Elamise kergus terapeut, Harjumaa

Aire Tammsaar, toitumisnõustaja, Hiiumaa

Kaire Viil, TalTech Virumaa kolledži eesti keele lektor, Ida- Virumaa

Vahur Sepp, looduskoolitaja, Jõgevamaa

Kristo Kiviorg, motivatsiooni- ja suhtekoolitaja, Järvamaa

Epp Klimenko, Haapsalu Kutsehariduskeskuse kutseõpetaja , Läänemaa

Mario Mikvere, Rakvere Ametikooli õpetaja, Lääne-Virumaa

Ene Mattus, esmaabikoolituse lektor, Põlvamaa

Terje Steinberg, Pärnu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitri valdkonna koolitaja , Pärnumaa

Kristi Luik, Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumi õpetaja, Raplamaa

Veeve Kaasik, PRIA toetuste koolitaja/nõustaja, Saaremaa

Damaso Dominguez Ortiz, Tartu Rahvaülikooli hispaania keele õpetaja, Tartumaa

Timo Arbeiter, IT koolitaja, Valgamaa

Alo Peebo, SA Eesti Vabaõhusmuuseumi maaarhitektuuri keskuse koolitaja, Viljandimaa

Aivar Kalnapenkis, Võrumaa Kutsehariduskeskuse kutseõpetaja, Võrumaa 

 

MAAKONDADE AASTA ÕPPIJASÕBRALIKU TÖÖANDJA NOMINENDID

Saue Production OÜ, Harjumaa

Hiiu Valla Lasteaed, Hiiumaa

Jõgeva Majandusühistu, Jõgevamaa

Paide LA, Järvamaa

Helland Baltic OÜ, Läänemaa

Rakvere Haigla, Lääne-Virumaa

Pärnu Maksimarket, Pärnumaa

Fleur OÜ, Raplamaa

Arborest OÜ, Saaremaa

Viking Motors AS, Tallinn

A Le Coq, Tartumaa

SA Valgamaa Arenguagentuur, Valgamaa

SA Cleveron, Viljandimaa

Võrumaa Keskraamatukogu, Võrumaa 

 

MAAKONDADE AASTA ÕPITEO NOMINENDID

Ääsmäe külakogu pagar-kondiitri koolitus, Harjumaa

Hiiumaa Kutsehariduskeskuse plastitööstuse töökohapõhine õpe, Hiiumaa

Sillamäe LA Päikseke arenduskeskused, Ida-Virumaa

MTÜ Käsitöö Kuldne Õlg, Jõgevamaa

Järva Kutsehariduskeskuse ehitusvaldkonna arendamine, Järvamaa

Läänemaa Loodusfestival, Läänemaa

MTÜ Nelikand projekt: „Käsitöökursustel uute teadmiste ja oskuste omandamine“, Lääne-Virumaa

Helena Kallaste perebänd, Põlvamaa

Pärnu Täiskasvanute Gümnaasiumi tugiõpilaste süsteem, Pärnumaa

Russalu Toiduklubi Pliidiliisud, Raplamaa

Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumi täiendõppeosakonna kogemusõppe loengute sari, Saaremaa

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool ja Põhja-Eesti Regionaalhaiglas SA töökohapõhine õpe, Tallinn

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitusturg, Tartumaa

Tiina Loomemaja tegevus kogukonna kunstihuvi äratamisel ja edasiarendamisel, Valgamaa

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia Väärikate Ülikool , Viljandimaa

Lasva Raamatukogu, Võrumaa