Liikmed

 
1 Eesti Kunstiakadeemia avatud akadeemia Kristiina Krabi-Klanberg
2 Eesti NLP Instituut Ave Eero
3 Ida-Tallinna Keskhaigla AS  Anne Sirge
4 Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus Irina Linde
5 Innowise OÜ Sigrid Aruväli
6 Jõgeva Täiskasvanute Keskkool Reet Kikkas
7 Kersti Võlu koolituskeskus OÜ Kersti Võlu
8 KG Koolituskeskus Osilia Margit Düüna
9 Kuressaare Ametikool  Ade Sepp
10 Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium Ly Kallas 
11 Kvaliteetkoolitus OÜ Mehis Jaagura
12 Leoski Tööõigusabi OÜ Tiina Leosk
13 L.P. Konsultatsioonid OÜ Ants Kuningas
14 Lääne-Viru Rakenduskõrgkool Tiia Murulaid
15 Multilingua Keelekeskus OÜ  Malle Nei
16 Oskuskoolitus OÜ Raiko Jaagura
17 Pärnumaa Kutsehariduskeskus Sirje Pauskar
18 Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium Karin Kurvits
19 Rahvakultuuri Keskus Urve Gromov
20 Rakvere Ametikool Kristi Parm
21 Rakvere Täiskasvanute Gümnaasium Elle Allikvee
22 Rapla Täiskasvanute Gümnaasium Vello Kübar
23 Reeder Koolitus OÜ Ulvi Reeder
24 SVS-L AS Vassili-Väino Petrov
25 Tallinna Tervishoiu Kõrgkool Liis Johanson
26 Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium  Heiki Kiidli
27 Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium Robert Ossipov
28 Tartu Kutsehariduskeskus Katrin Hummal
29 Tartu Täiskasvanute Gümnaasium Marika Kaasik
30 Tartu Ülikool:  
   - Elukestva õppe keskus Ülle Kesli
 
 - Haridusteaduste instituut
Anne Raam
31 Tervise Arengu Instituut  Liana Rumvolt
32 Täiendõppekeskus Teave Ene Kalmus
33 Valgamaa Kutseõppekeskus Hiie Taniloo
34 Valga Kaugõppegümnaasium Airi Mägi
35 Vestifex OÜ Jelena Lohmatova
36 Viljandi Täiskasvanute Gümnaasium Maie Jaago
37 Viljandi Kutseõppekeskus Kadri London
38 Võrumaa Kutsehariduskeskus Merle Vilson
39 Võru Täiskasvanute Gümnaasium  Merike Ojamaa
     
  Individuaalliikmed  
40 Ada Väät  
41 Aili Puss  
42 Anna Tammerik  
43 Eda Anton  
44 Ene Käpp  
45 Inga Kalvist  
46 Kaire Soovik  
47 Lehte Tuuling  
48 Maret Prits  
49 Marianne Rosenfeld  
50 Natalja Gorneva  
51 Peeter Johannson  
52 Roman Kuznetsov  
53 Tiina Kalvik  
54 Tiina Merkuljeva  
55 Urmas Lehtsalu  
56 Urve Lõhmus  
57 Viive Einfeldt  
     
  Auliikmed  
58 Eva Launonen  
59 Talvi Märja  
60 Ülo Vooglaid  
     

Kuidas saada ETKA Andras liikmeks, loe SIIT