Karjäärikohvik Gaudeamuses ja otseülekandena Eesti Töötukassa Facebookis

Gaudeamuse kohvik Wilhelm Struve 1, Tartu / internetis Eesti Töötukassa Facebookis

14. oktoober 12:00 - 14:00

Karjäärikohvikus valavad inspiratsioonitassi kuhjaga täis neli põneva õppimislooga inimest, kes on täiskasvanuna võtnud sihiks saada uusi teadmisi: 

  • Zahver Cateringi tegevjuhid Janelle ja Caress räägivad, kuidas nende hubase kodu köögist kasvas peaaegu et kogemata välja suurtel üritustel toitlustust pakkuva ettevõte kontor. Paari sõnul on nende kooliks olnud elu oma põnevate väljakutsetega. 
  • Kui viie lapse ema Mari rohkem kui 20 aastat peale põhikooli lõpetamist gümnaasiumi läks, ei osanud naine uneski näha, et ta 2020. aastal ka Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lõpetab. Mari räägib, mis motiveeris teda pärast pikka pausi tagasi koolipinki minema ning kuidas plaan laste kõrvalt teoks sai. 
  • Vara kooli direktor Rein Schihalejev on elukestva õppe supernäidis. Endise pastori huvi ajaloo, psühholoogia ning filosoofia vastu on mehe viinud nii Eestis kui välismaal arvukatele koolitustele. Reinu õppimise lugu inspireerib igaüht, kes on mõelnud täiskasvanuna tagasi koolipinki minna.

Pauside ajal kosutab hinge muusikalise etteastega laulja Kristin Põder. 

Vaata sündmust 14. oktoobril kell 12:00-14:00 otseülekandena Eesti Töötukassa Facebooki www.facebook.com/eestitootukassa või tule kohale!

Ootame kuulama!

Lisainformatsiooni küsi oma maakonna koordinaatorilt.