11. oktoobril toimub esmakordselt üle-eestiline ÕPITUND

11.oktoobril toimub esimest korda üle-eestiline täiskasvanuhariduse sündmus “Õpitund”, millest on oodatud osa võtma kõik täiskasvanud, kes sooviksid midagi uut õppida. Kutsume üles omandama uusi oskusi, mis võiks elus kasuks tulla. Õppida võib üksi, koos sõprade, töökaaslaste või kogukonnaga. 

Osalemiseks tuleb end registreerida Andrase kodulehel www.andras.ee/opitund-registreerimine  Registreerunud õppijad kuvatakse interaktiivsel Eesti kaardil, kus on näha, millises Eestimaa paigas ja missuguseid uusi teadmisi ning oskusi täiskasvanud omandavad. Kaardi leiate Andrase kodulehel siit.

“Kunagi ei ole hilja omandada uusi oskusi ning õppida midagi esmakordselt. Võtsime Kristjaniga selle tee ette, sest see on hiiglama põnev ja poleks uskunud, et oleme tegelikult ka suutelised uutes ametites toime tulema,” kommenteeris osalemist õpitunnis Teet Margna. 

Ootame sel päeval teistega jagamiseks fotosid ja videoid õppivatest täiskasvanutest koolides, tööl, kodus või looduses. 

Kõigi registreerunute vahel loosime välja rohkelt kingitusi ning eripreemia koolitusfirmalt Ava Maailm. “Õpitunnis” osalemise videod ja pildid palume saata 11. oktoobril aadressile monica@andras.ee.“Õpitundi” korraldavad Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioon Andras ning Haridus- ja teadusministeerium Euroopa Sotsiaalfondi projekti “Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine” raames. 

Ettevõtmise eesmärk on Eesti inimeste teadlikkuse tõstmine elukestva õppe võimalustest ja motivatsiooni kujundamine eneseharimiseks.